
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy értesüljön legfrissebb akcióinkról, újdonságainkról.
A por és a kellemetlen szagok közömbösítése
A párásító-hűtő rendszerek számos ipari ágazatban felhasználhatók a por és a kellemetlen szagok csökkentésére, illetve közömbösítésére:
- városi és ipari tisztító létesítmények,
- fa- és papíripar,
- márvány, kerámia és beton üzemek,
- bontások, általános építőipar.
Tudásunknak, tapasztalatunknak és műszaki felkészültségünknek köszönhetően egészen bonyolult projekteket is képesek vagyunk megtervezni és kivitelezni, így a nagyobb automatizálási igényeket is kielégítjük.
Mezőgazdaság: állattenyésztés és kertészet
A mezőgazdaságban párásító-hűtő rendszereink az alábbi módon képesek javítani hatékonysági és termelékenységi mutatókat:
- nyári melegben a haszonállatok (sertés, szarvasmarha, baromfi) hűtése,
- helyi fertőtlenítés: automatikusan vagy kézi vezérléssel (istállóban, karámban stb.),
- a páraigényes zöldségek számára a megfelelő légnedvesség biztosítása,
- a kellemetlen szagok csökkentése.
Feldolgozó ipar
A BREZZA párásító-hűtő ventilátor – három különböző konfigurációban – biztosítja a termelékenység és hatékonyság fokozását, és javítja a munkakörülményeket is.
A csővezetékeket közvetlenül az ipari rendszerekbe integráltuk, így azok alkalmassá váltak a hőmérséklet és a légnedvesség szabályozására, és közvetett módon a
termelékenység növelésére.
- fa-, papír- és textilipar,
- ipari áruhűtő- és fagyasztó rendszerek,
- műanyagipar és kohászat,
- elektronikai ipar (elektrosztatikus feltöltődés csökkentése).